Neden BilgiKampı?

Kullanıcı sayfanızda çalışırken; rahat bir ortam hissini yaşayabilmeniz, kendi görsel zevklerinizle keyifli çalışma ortamınızı oluşturmanız için renk ve görsel seçimlerini size bırakıyoruz. Sunduğumuz içeriklerden hangisini isterseniz kullanabileceksiniz.

İstatistik ve Analiz İstatistik ve Analiz
İstatistik ve Analiz

Platformunuza ait istatistiklere ulaşabilir ve öğrencilerinizi analiz edebilirsiniz.

Öğrenci Yönetimi Öğrenci Yönetimi
Öğrenci Yönetimi

Kendi eğitmen paneliniz üzerinden eklediğiniz öğrencileriniz, öğrenciniz kendi panelinden giriş yaparak sizin verdiğiniz ödev ve sınavları anında görebilecek ve yine tamamlanan ödev/sınavlar eğitmen sisteminizden anında görüntülenebilecek. Öğrencilerinizi kolaylıkla yönetebilir ve gerekli sınav ve materyalleri paylaşabilirsiniz.

Sınıf Yönetimi Sınıf Yönetimi
Sınıf Yönetimi

İstediğiniz gibi oluşturacağınız sınıflarda, sınıfa özel dersler, derslere özel konu anlatımları ve içerikler ekleyebilir, bu sınıflara eklediğiniz öğrencilere ödev ve sınavlar tanımlayarak onların gelişimini takip edebilirsiniz.

Sınav Yönetimi Sınav Yönetimi
Sınav Yönetimi

BilgiKampı Platformu sayesinde sınıflarınıza ve öğrencilerinize özel hazırlayacağınız sınavlar ile öğrencilerinizi kolaylıkla sınav yapabilecek, seviyelerini test edebileceksiniz.

Ödev Yönetimi Ödev Yönetimi
Ödev Yönetimi

BilgiKampı ödev sistemi sayesinde öğrencilerinize özel ödevler yükleyebilir ve öğrencileriniz tamamladıktan sonra notlandırma yapabilirsiniz. İster öğrenci ister sınıf seçerek yapabileceğiniz ödevlendirme yönetimi, sistemin sunmuş olduğu öğrenci platformu ile birleşerek eğitmen ve öğrenci buluşmasının zaman kaybetmeden yapılmasını sağlayacak ve öğrencileriniz daha hızlı şekilde seviye atlayabilecek.

Responsive Tasarım Responsive Tasarım
Responsive Tasarım

BilgiKampı platformu tüm bilgisayar, tablet ve telefonlarda kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

İletişim Modülü İletişim Modülü
İletişim Modülü

Eğitmen ve öğrenci buluşmasının yüz yüze eğitim hissi vermesi için tasarlanan mesajlaşma modülü ile öğrencilerinizle dilerseniz özel olarak mesajlaşabilir, dilerseniz sınıf içinde toplu olarak mesajlaşarak iletişim kurabilirsiniz.

Canlı Destek Canlı Destek
7/24 Destek

Canlı destek ekibimize istediğiniz zaman ulaşabilir ve tüm sorunlarınıza anında çözüm sunabilirsiniz.


whatsapp Müşteri Temsilcisi